YASAL UYARI

Bu internet sitesi (www.myheartbypasssurgery.com) Maquet Cardiovascular LLC sponsorluğundadır ve tıbbi öneride bulunmamakta, sadece bilgi sağlamaktadır. Bu sitenin içerikleri kapsamlı, güncel ve tamamen hatasız olmayabilir ve herhangi bir tıbbi karar veya işlem için temel alınmamalıdır. Tıbbi öneri için doktor veya yetkin sağlık uzmanlarına danışılmalıdır. Bu internet sitesi veya içerikleri ile ilgili olarak herhangi bir açıklama, vaat veya taahhüt verilmez. Tüm bilgiler OLDUĞU GİBİ; PAZARLANABİLİRLİK, HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUK, TEKNİK PERFORMANS, İHLAL ETMEME GİBİ ZIMNİ TAAHHÜTLER VEYA BU İNTERNET SİTESİ İLE İÇERİKLERİNİN KUSUR, HATA VEYA YANLIŞLIKLARDAN TAMAMEN ARINDIRILMIŞ OLDUĞUNA DAİR HERHANGİ BİR ZIMNİ TAAHHÜT DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ AÇIK VEYA ZIMNİ BİR TAAHHÜT OLMADAN sunulmuştur. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin veya materyallerin her türlü kullanımı, kullanıcının sorumluluğundadır.

Bu internet sitesinde; kullanıma sunulmuş veya sunulmamış, okuyucunun yer aldığı ülke dahil olmak üzere belirli bir yetki alanında ilgili mevzuat mercileri tarafından kullanımı onaylanmış veya kullanımına izin verilmiş ürünler hakkında bilgiler yer alabilir. Söz konusu ürünler mevcutsa, bunlar farklı kullanım amaçları doğrultusunda onay veya pazara sunma izni almış olabilir ve/veya farklı ülkelerde kısıtlamalara tabi olabilir. Her ülkede, tıbbi ürünler hakkında İnternet üzerindeki tıbbi veya diğer bilgilerin iletişimini düzenleyen belirli yasalar, yönetmelikler ve tıbbi uygulamalar bulunmaktadır. Buradaki hiçbir şey, okuyucunun bulunduğu devletin veya ülkenin kanun ve yönetmelikleri tarafından yetki verilmeyen herhangi bir ürün için bir talep, tanıtım veya öneri olarak yorumlanmamalıdır.

Bu internet sitesinin veya içeriklerinin kullanılabilirliği veya kesintisiz erişilebilirliği ya da bu internet sitesinin hatasız olduğu ile ilgili herhangi bir taahhüt verilmez. Buna ek olarak bu internet sitesi veya sunucunun virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arındırılmış şekilde sağlandığına dair herhangi bir beyanda bulunulmamıştır. Bu internet sitesini kullanarak Feragatname, Kullanım Şartları ve Gizlilik Beyanı (birlikte "Hükümler") dahil ancak bunlarla sınırlı olmamakla birlikte burada belirtilen tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle internet sitesini kullanmaya başlamadan önce ve Getinge bu konuda değişiklik ve güncelleme yapabileceğinden dolayı, daha sonrasında da düzenli olarak bu İnternet ve Gizlilik Politikasını tamamen okumalısınız.

MCV00007777 REVC